Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Prijemni ispit 2011/12-Spisak kandidata
Prijemni ispit 2011/12-Spisak kandidata Štampa El. pošta
petak, 01 jul 2011 13:03


SPISAK KANDIDATA ZA POLAGANJE
KVALIFIKACIONOG ISPITA 04.07.2011. u 09,00

AMFITEATAR  (prizemlje)

  1. Andrić Svetlana
  2. Antunović Vladan
  3. Arbinja Dragana
  4. Avdalović Milka
  5. Baričanin Jovana
  6. Bartula Nevena
  7. Batinić Dragana
  8. Bjelica Siniša
  9. Bjelogrlić Vedrana
  10. Bojat Milica
  11. Borovčanin Nemanja
  12. Božović Nenad
  13. Debelnogić Igor
  14. Divčić Milica
  15. Dragičević Radovan
  16. Dragičević Srđan
  17. Dučić Milica
  18. Đerić Goran
  19. Đogo Starovlah Tamara
  20. Đokić Saša
  21. Elčić Miljan
  22. Elez Slobodan
  23. Golijanin Milica
  24. Govedarica Božidarka
  25. Govedarica Nevena
  26. Grahovac Milica
  27. Grujić Nikola
  28. Guja Milica
  29. Janković Marko
  30. Jurošević Danijela
  31. Karaklić Dragana
  32. Kavaz Anja
  33. Knežević Stefan
  34. Koković Dejana
  35. Kovač Milica
  36. Kovačević Duška
  37. Kovačević Nikolina
  38. Kozarević Tanja
  39. Krtolica Jelena
  40. Kusmuk Maksim
  41. Lakić Srećko
  42. Lazić Cica
  43. Lončar Žarko
  44. Lučić Rade
  45. Marjanović Aleksandra
  46. Marjanović Tatjana
  47. Međo Nikola
  48. Mičić Siniša
  49. Milidrag Danilo
  50. Milović Slobodanka
  51. Mirković Nemanja
  52. Mojević Milan
  53. Mrgud Tea
  54. Muratović Jelena
  55. Nešković Predrag
  56. Okiljević Jelena
  57. Pandurević Milan
  58. Pandurević Nikolina
  59. Pandurević Violeta
  60. Pantić Aleksandra
  61. Papaz Filip
  62. Pekić Dajana
  63. Perić Nikola
  64. Perić Milica
  65. Petković Luka
  66. Petričević Nikola
  67. Planinčić Branka
  68. Pljevaljčić Božana
  69. Poljaković Miroslav
  70. Pušara Dejana
  71. Rogan Dragana
  72. Rupar Sanja

SALA ZA DRUGU GODINU (treći sprat, br.37)

  1. Samardžija Nikola
  2. Savić Miloš
  3. Savić Natalija
  4. Savić Nemanja
  5. Savić Ognjen
  6. Savić Predrag
  7. Simić Sanja
  8. Simović Filip
  9. Slijepčević Nemanja
  10. Stajić Nikolina
  11. Stanišić Marijana
  12. Starčević Milica
  13. Stojanović Marko
  14. Subotić Ana
  15. Tamindžija Vesna
  16. Timotija Jovan
  17. Timotić Nikola
  18. Todić Milana
  19. Trivunić Dejana
  20. Urta Dijana
  21. Urta Jelena
  22. Vasić Nikolina
  23. Vasić Vladimir
  24. Vitomir Miloš
  25. Vuković Gorica
  26. Zoranović Dragan
  27. Ćosović Sanja
  28. Ćupović Marko
  29. Ćeremidžić Sanja
  30. Šarac Jovana
  31. Ždralo Tijana
  32. Žuža Zorica
  33. Žuža Nataša

Ukupno prijavljenih kandidata: 105


Studentska služba

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 135 gostiju na mreži