Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Prijemni ispit 2010/11-Spisak kandidata
Prijemni ispit 2010/11-Spisak kandidata Štampa El. pošta
ponedeljak, 28 jun 2010 13:55

 

SPISAK KANDIDATA ZA POLAGANJE KVALIFIKACIONOG ISPITA

29.06.2010. u 09,00

AMFITEATAR (prizemlje)

  1. Aleksić Boban (Žarko)
  2. Antonić Mirjana (Zoran)
  3. Aćimović Slađana (Stevan)
  4. Bakula Jelena (Mile)
  5. Banduka Goran (Sreten)
  6. Bejat Borka (Dušanka)
  7. Berjan Vesna (Radomir)
  8. Bogdanović Violeta (Spomenko)
  9. Bodiroga Aleksandra (Vinko)
  10. Bošković Miroslav (Radomir)
  11. Bošnjak Stefan (Nebojša)
  12. Vasković Milica (Ljubomir)
  13. Veljić Vladan (Slobodan)
  14. Višnjić Jelena (Siniša)
  15. Vujičić Ana (Miroslav)
  16. Vujičić Ivana (Svetislav)
  17. Vujičić Marija (Miroslav)
  18. Vujović Milijana (Milivoje)
  19. Vukadinović Tanja (Momir)
  20. Vukoje Tamara (Dušan)
  21. Vukojičić Vanja (Mirko)
  22. Vuksanović Dejan (Miroslav)
  23. Vuletić Branka (Siniša)
  24. Vulin Nikolina (Perica)
  25. Gavrilović Aleksandar (Ljuban)
  26. Garić Jovana (Veljko)
  27. Glogovac Aleksandar (Dijana)
  28. Gluhović Aleksandra (Zoran)
  29. Gluhović Danka (Milada)
  30. Drakul Neda (Branislav)
  31. Đokić Gligor (Miodrag)
  32. Đorđević Svetlana (Đorđo)
  33. Elez Dragomir (Radomir)
  34. Elez Nikolina (Predrag)
  35. Erić Milorad (Nebojša)
  36. Ećimović Stefan (Goran)
  37. Ždrale Đorđe (Radomir)
  38. Žerajić Olja (Miroslav)
  39. Živanović Milija (Obren)
  40. Zimonjić Jovan (Anđelko)
  41. Ivković Aleksandra (Tihomir)
  42. Ikanović Mara (Željko)
  43. Janković Sanja (Milomir)
  44. Janjić Miroslav (Jovan)
  45. Jarmaz Nikola (Pavle)
  46. Jovanović Sanja (Ranka)
  47. Jović Nikola (Zlatomir)
  48. Jojić Aleksandra (Milija)
  49. Jokić Sniježana (Jovica)
  50. Jonlija Radovan (Milan)
  51. Karišik Dušan (Milan)
  52. Klačar Milica (Tomislav)
  53. Klačar Oliver (Zoran)
  54. Knežević Jovana (Jovica)
  55. Kojić Željana (Dragomir)
  56. Kokošar Dalibor (Nedeljko)
  57. Kosorić Goran (Radivoje)
  58. Kostić Vesna (Borko)
  59. Kodžo Vladimir (Milenko)
  60. Krsmanović Ljubomir (Gordan)
  61. Kusmuk Dejana (Ljubo)
  62. Lazarević Jovo (Mirko)
  63. Lakić Milan (Dragomir)
  64. Lubura Milan (Dragan)
  65. Lukić Vuk (Radenko)
  66. Maksimović Mitra (Svetozar)
  67. Mališ Jelena (Duško)
  68. Marjanović Jelena (Vlastimir)
  69. Marjanović Sanja (Zdravojko)
  70. Marković Mileva (Radivoje)
  71. Maunaga Dragana (Slobodan)
  72. Madžgalj Vlastimir (Jovo)



SALA ZA DRUGU GODINU (treći sprat, br.37)

  1. Mijatović Bojana (Milenko)
  2. Milanović Miloš (Neđo)
  3. Milidragović Aleksandra (Mladen)
  4. Miličić Aleksandar (Velemir)
  5. Mirković Vladimir (Slavko)
  6. Misailović Alaksandar (Ljubinko)
  7. Močević Biljana (Mirko)
  8. Mutabdžija Konstantin (Goran)
  9. Nenadić Đuka (Dragan)
  10. Obrenović Milomir (Risto)
  11. Pajović Dejana (Miroslav)
  12. Pandurević Mladen (Jovan)
  13. Pantić Siniša (Predrag)
  14. Papaz Nataša (Ranko)
  15. Papović Radovan (Dragan)
  16. Parađina Zorica (Nikola)
  17. Pekić Biljana (Tomislav)
  18. Perendija Vojin (Dane)
  19. Perić Tanja (Nebojša)
  20. Petrović Rada (Boriša)
  21. Piljević Marko (Milimir)
  22. Pljevančić Dijana (Zoran)
  23. Popović Jovana (Milenko)
  24. Radić Darko (Dobrisav)
  25. Radić Zorica (Tadija)
  26. Radovanović Dijana (Pero)
  27. Radojčić Dejan (Radivoje)
  28. Radulović Đuro (Radovan)
  29. Radulović Srđan (Radomir)
  30. Rajić Aleksandar (Dobro)
  31. Rajković Dijana (Mladen)
  32. Racković Andrej (Đorđe)
  33. Rašević Nikola (Milanko)
  34. Regoje Ivana (Milosav)
  35. Ristanović Marko (Vlado)
  36. Ristović Branka (Milan)
  37. Rosuljaš Snježana (Milomir)
  38. Savinović Dragana (Mirko)
  39. Savić Nikolina (Božo)
  40. Savčić Bojana (Zvonko)
  41. Samardžija Bojana (Gordana)
  42. Sladoje Dajana (Vide)
  43. Sladoje Dejana (Dejan)
  44. Sladoje Slobodan (Ljubo)
  45. Slijepčević Biljana (Predrag)
  46. Slijepčević Snežana (Danilo)
  47. Stanković Milica (Srđan)


SALA ZA TREĆU GODINU (treći sprat, br.45)

  1. Tabaković Marija (Branislav)
  2. Tadić Nikolina (Dragan)
  3. Tasić Miloš (Milovan)
  4. Tijanić Marina (Branko)
  5. Todorović Nikola (Novak)
  6. Tomić Aleksandra (Srećko)
  7. Topalović Milivoj (Zoran)
  8. Tošić Maja (Novak)
  9. Trifković Milica (Niko)
  10. Trifunović Vedran (Mirko)
  11. Turuntaš Bojana (Milorad)
  12. Ćirić Vanja (Zoran)
  13. Filipović Nevena (Ranko)
  14. Furtula Biljana (Uglješa)
  15. Hršum Vladan (Nenad)
  16. Hršum Dejan (Ranko)
  17. Cicović Mladen (Vladan)
  18. Čabak Nikola (Vojo)
  19. Četković Maja (Nenad)
  20. Šakotić Gorica (Zoran)
  21. Šarović Snježana (Goran)
  22. Škrba Danka (Viljka)
  23. Šobić Biljana (Zoran)
  24. Štica Nikola (Marinko)

 

Studentska služba, 28.06.2010. godine

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 206 gostiju na mreži