Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Prijemni ispit 2009/10-Spisak kandidata
Prijemni ispit 2009/10-Spisak kandidata Štampa El. pošta
utorak, 30 jun 2009 10:55

 

SPISAK KANDIDATA ZA POLAGANJE KVALIFIKACIONOG ISPITA

01.07.2009. u 09,00

AMFITEATAR (prizemlje)

  1. Anđić Đorđe (Risto)
  2. Adžić Dragana (Milivoje)
  3. Bajić Nevena (Čedo)
  4. Bakmaz Željana (Mirko)
  5. Banjak Verica (Gojko)
  6. Batinić Bojana (Dragomir)
  7. Batković Vanja (Dragan)
  8. Bjelica Snježana (Aco)
  9. Bjelogrlić Stevan (Miloš)
  10. Blagojević Dobrica (Gojko)
  11. Blagojević Jelena (Mladenka)
  12. Blagojević Srđan (Tihomir)
  13. Bogdanović Aleksandar (Ranko)
  14. Bojović Aleksandar (Dragan)
  15. Borvčanin Nataša (Goran)
  16. Borović Dragiša (Ilija)
  17. Bošnjaković Stefan (Krsto)
  18. Brčkalo Danijela (Stevo)
  19. Bugarin Andrijana (Milojko)
  20. Bulajić Dragana (Miloš)
  21. Vasiljević Dragana (Dušan)
  22. Vasiljević Novak (Radan)
  23. Vidaković Dejan (Sreten)
  24. Višnjić Tina (Obrad)
  25. Vlaški Dragana (Dragan)
  26. Vujičić Nikola (Grujo)
  27. Vuković Marko (Jovan)
  28. Vuković Milimirka (Vojislav)
  29. Vuković Nataša (Miroslav)
  30. Vuković Tatjana (Neđeljko)
  31. Vukojičić Tijana (Ratko)
  32. Vučetić Maja (Lazar)
  33. Gavrilović Zoran (Vojko)
  34. Gavrilović Milan (Vinko)
  35. Gazivoda Srđan (Rajko)
  36. Golijanin Jelena (Zoran)
  37. Grahovac Ljilja (Radovan)
  38. Gračanin Đorđe (Borislav)
  39. Grubač Aleksandar (Drago)
  40. Grubač Marija (Milan)
  41. Guja Spasoje (Ilija)
  42. Gunjak Ognjen (Strajko)
  43. Damjanović Dalibor (Zoran)
  44. Delić Aleksandra (Goran)
  45. Drakulić Kristina (Zdravko)
  46. Drašković Vanja (Radovan)
  47. Đerić Neda (Milan)
  48. Đorem Svjetlana (Dragan)
  49. Đukić Ranka (Ljubomir)
  50. Đukić Snežana (Savo)
  51. Elez Nevena (Radislav)
  52. Erić Milica (Milivoje)
  53. Erić Sanja (Tihomir)
  54. Zeković Vladenko (Nada)
  55. Ivanišević Dragana (Petar)
  56. Ivanović Jovo (Goran)
  57. Ivković Igor (Mladen)
  58. Ikić Tanja (Momir)
  59. Janković Dejan (Nedeljko)
  60. Jevtić Mirjana (Radomir)
  61. Jevtović Jelena (Brane)
  62. Jovović Željko (Milan)
  63. Jugović Tijana (Milomir)
  64. Kapor Vladimir (Neđo)
  65. Karabatak Neven (Slaviša)
  66. Karabatak Nenad (Slaviša)
  67. Kenjić Dejan (Mitar)
  68. Kovačević Vesna (Jovan)
  69. Kojić Jelena (Radomir)
  70. Košarac Jelena (Momčilo)
  71. Kreštalica Aleksandar (Svanimir)
  72. Krunić Bojan (Blažo)



SALA ZA DRUGU GODINU (treći sprat, br.37)

  1. Kubatlija Marko (Branko)
  2. Kulina Miloš (Boro)
  3. Kusmuk Boško (Brane)
  4. Kusmuk Rada (Milomir)
  5. Leka Darijo (Željko)
  6. Lemez Stefan (Blagoje)
  7. Lopatić Jelena (Slobodan)
  8. Lopatić Nikola (Branislav)
  9. Lubura Igor (Željko)
  10. Lukić Vedran (Ljeposava)
  11. Lučić Lana (Radovan)
  12. Lučić Mladen (Dobrica)
  13. Lučić Saša (Željko)
  14. Mandić Nina (Mitar)
  15. Marić Miroljub (Zoran)
  16. Mastilo Marina (Milan)
  17. Mastilo Milovan (Duško)
  18. Milanović Aleksandar (Milorad)
  19. Milanović Milica (Nenad)
  20. Milidrag Danilo (Vukomir)
  21. Milićević Eleonora (Veselin)
  22. Miličević Jelena (Dragan)
  23. Milošević Slađana (Ranko)
  24. Mitrović Milana (Milan)
  25. Mlađenović Slavica (Petar)
  26. Mojević Ljiljana (Ratko)
  27. Mrakić Vladan (Vinko)
  28. Muharemović Nevena (Viljka)
  29. Novaković Nataša (Dragan)
  30. Okiljević Milica (Dragan)
  31. Pandurević Ana (Brane)
  32. Pandurević Dajana (Radomir)
  33. Pandurević Nikolina (Biljana)
  34. Pantić Nataša (Neđo)
  35. Pandžić Stefan (Ranko)
  36. Pejanović Vedrana (Dragan)
  37. Pejović Đorđe (Milomir)
  38. Pekić Gorana (Miro)
  39. Pelemiš Marko (Milan)
  40. Perić Marko (Mile)
  41. Perućica Zora (Dragan)
  42. Petrović Tanja (Radomir)

 


SALA ZA TREĆU GODINU (treći sprat, br.45)

  1. Petronić Dragana (Marko)
  2. Plećić Marko (Brane)
  3. Prorok Maja (Miroslav)
  4. Radenović Slađana (Živko)
  5. Radovanović Mirko (Dragan)
  6. Radović Radovan (Vladimir)
  7. Rajak Mladen (Zoran)
  8. Rajić Miloš (Slavko)
  9. Rakanović Dejana (Branislav)
  10. Ristović Dušica (Nenad)
  11. Rogan Nataša (Dušan)
  12. Rudinac Jelena (Rade)
  13. Rudić Vedrana (Snježan)
  14. Savčić Jovana (Maksim)
  15. Samardžija Jelena (Danilo)
  16. Sekulović Aleksandra (Dragan)
  17. Simović Goran (Milenko)
  18. Spajić Jelen (Dragomir)
  19. Stojanović Dragana (Dragoljub)
  20. Sušić Danica (Miladin)
  21. Sušić Jelena (Božidar)
  22. Tabaković Jelena (Božo)
  23. Tešanović Miloš (Đorđija)
  24. Tošović Sanja (Novo)

 


SALA ZA ČETVRTU GODINU (treći sprat, br.44)

  1. Trifković Dragana (Milan)
  2. Ćorović Jelena (Neđeljko)
  3. Filipović Vera (Branislav)
  4. Frganja Igor (Dragan)
  5. Furtula Miljan (Nedeljko)
  6. Cincar Dejana (Slobodan)
  7. Cicović Aleksandra (Njegoslav)
  8. Crnjak Vedrana (Gojko)
  9. Čvoro Dušanka (Milenko)
  10. Čolović Milica (Milan)
  11. Džarić Ranka (Jovan)
  12. Šarović Dajana (Veso)
  13. Škrba Dajana (Nedeljko)
  14. Šolaja Biljana (Radenko)
  15. Šućur Izvorinka (Branko)

 

Studentska služba, 30.06.2009. godine

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 125 gostiju na mreži