Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Promocija magistara ekonomskih nauka i XVI generacije diplomiranih ekonomista
Promocija magistara ekonomskih nauka i XVI generacije diplomiranih ekonomista Štampa El. pošta
utorak, 12 mart 2013 12:52

Poštovani,

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate svečanost povodom dodjele diploma magistara ekonomskih nauka i diplomiranih ekonomista.

Svečanost će se održati 15.03.2013. godine u amfiteatru Ekonomskog  fakulteta u Palama, sa početkom u 11.00 časova.

S poštovanjem,


D E K A N
Doc.dr Ljubiša Vladušić

 

Spisak po redoslijedu promovisanja

MAGISTRI EKONOMSKIH NAUKA

  1. Mlinarević Predrag
  2. Golijanin Milojka
  3. Prorok Vesna
  4. Radović Slađana
  5. Gavrilović Zvjezdana
  6. Stojić Milovan
  7. Radović Mališ Jelena
  8. Hršum Vedrana
  9. Šarenac Nemanja
  10. Šiljegović Tatjana
  11. Balotić Goran
  12. Kešelj Tanja
  13. Savić Siniša

DIPLOMIRANI EKONOMISTI (prosjek iznad 8,50)

  1. Radović Dajana
  2. Mandić Sanja
  3. Nikolić Marijana
  4. Todorović Dejana
  5. Hršum Arsen
  6. Kovač Zorica
  7. Cvijetić Suzana
  8. Kusmuk Anđela
  9. Radojković Olja
  10. Tomić Jelena
  11. Kovačević Olja
  12. Vojnović Ana
  13. Zekanović Biljana
  14. Tomić Milica
  15. Davidović Milica
  16. Samardžić Tanja
  17. Mitrić Stojanka
  18. Perišić Bojana
  19. Vidović Miloš
  20. Maletić Biljana

DIPLOMIRANI EKONOMISTI (po ''starom'' programu)

  1. Ćaćić Vera
  2. Radovanović Dušica
  3. Lubarda Dragana
  4. Rosić Vanja
  5. Sudžum Slađana
  6. Šupeta Stoja
  7. Krstić Neda
  8. Perendija Siniša
  9. Cicović Saša
  10. Popović Vanja
  11. Kuvelja Tijana
  12. Soldatović Aleksandra
  13. Boljanović Olja
  14. Ivanović Zorana
  15. Karišik Mira
  16. Koprivica Momčilo
  17. Blagojević Đorđe
  18. Petković Julijana
  19. Samouković Jelena
  20. Rašević Stefan
  21. Marković Irena
  22. Marijanović Miroslav
  23. Motika Miljan
  24. Milošević Mirko
  25. Bradonjić Danja
  26. Govedarica Jelena
  27. Sladoje Dragana
  28. Terzić Mirjana
  29. Šender Vedrana
  30. Milić Marijana
  31. Mandić Aleksandra
  32. Prljić Vida
  33. Miletić Đorđe
  34. Motika Zorica
  35. Ivanović Zorica
  36. Kandić Jelena
  37. Nerić Bojan
  38. Jezdić Andrijana
  39. Stanić Irina
  40. Berjan Duško
  41. Kuburić Jovana
  42. Puketa Jovan
  43. Bjelica Vladislavka
  44. Sikima Marko
  45. Mirković Nataša
  46. Vasić Ognjen
  47. Lazić Ena
  48. Sefer Ana
  49. Rulj Vedrana
  50. Tomić Sanja
  51. Lelek Dragan
  52. Žepinić Mile
  53. Sorak Milan
  54. Bartula Bojan
  55. Jovanović Cvijeta
  56. Mirković Vladana
  57. Đurđević Vladimir
  58. Mandić Danijela
  59. Radović Jovana
  60. Aleksić Jelena
  61. Bujak Maja
  62. Nikolić Ružica
  63. Kljajić Dragana
  64. Šešlija Nebojša
  65. Kuburić Milimir
  66. Grahovac Jelena
  67. Pušara Jelena
  68. Golijanin Aleksandar
  69. Tabaković Gorica
  70. Petrović Tamara
  71. Prstojević Veselinka
  72. Nastić Bogdan
  73. Sladoje Ognjen
  74. Rađen Dragan
  75. Cvijetinović Anđelka
  76. Pandurević Srđan
  77. Cvijetić Nevena
  78. Mandić Sanja
  79. Topalović Saša
  80. Lemez Ana
  81. Pudar Milenko
  82. Zimonjić Draženka
  83. Radović Milica
  84. Jeremić Srđan
  85. Popović Slađana
  86. Petrović Biljana
  87. Antović Bojana
  88. Šoja Jelena
  89. Mićić Brankica
  90. Savić Nemanja
  91. Ćodo Mladen

 

DIPLOMIRANI EKONOMISTI (po ''Bolonjskom'' programu)

  1. Milošević Bojan
  2. Savić Milica
  3. Divčić Nina
  4. Šupić Tamara
  5. Mijatović Tijana
  6. Kosorić Mirjana
  7. Tupeša Pavelina
  8. Čvoro Bojan/
  9. Kokošar Danijel
  10. Mrdić Miomira
  11. Škrkar Slavko
  12. Govedarica Rada
  13. Stjepanović Marina
  14. Ruduljić Jelena
  15. Savić Marina
  16. Tomić Ivan
  17. Knežević Kosta
  18. Ilić Anja
  19. Dubovina Slaven
  20. Đerić Nevena
  21. Đerić Spomenka
  22. Ujić Sanja
  23. Papaz Siniša
  24. Škobić Maja
  25. Jović Jovica
  26. Stevanović Milivoje
  27. Mićić Vladan
  28. Andrić Slađana
  29. Šuka Mirjana
  30. Simić Aleksandra
  31. Ilić Dijana
  32. Jakovljević Milena
  33. Vasić Sanja
  34. Gojković Dragana
  35. Sladoje Vanja
  36. Lizdek Ljiljana
  37. Đuričić Marijana
  38. Đerić Dejana
  39. Mitrović Ljupko
  40. Mirković Nataša
  41. Rundić Snježana
  42. Jokić Jovana
  43. Purković Jelena
  44. Ćirković Dragana
  45. Gvozdenović Igor
  46. Rakić Slobodan
  47. Gligorević Dragan
  48. Žepinić Milan
  49. Lubarda Jelena
  50. Ivanović Marija
  51. Mišković Milijana
  52. Šetka Miljana
  53. Ivanović Mara
  54. Todorović Nina
  55. Terzić Darko
  56. Jakovljević Đorđe
  57. Stajić Jovana
  58. Pavičević Vedrana
  59. Božić Dejan
  60. Čolaković Dragan

 

 

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 147 gostiju na mreži