Skip to content
Izgled
Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color
Vi ste ovdje: Почетна Почетна Вијести Распоред кандидата за полагање пријемног испита
Распоред кандидата за полагање пријемног испита Штампа Eл. пошта
петак, 23 јун 2017 13:57

СПИСАК КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАНјЕ КВАЛИФИКАЦИОНОГ ИСПИТА / 26. 6. 2017. године у 9:00 часова

Кандидати су обавезни да на полагање испита понесу лична документа (личну карту или пасош).

Студијски програм ЕКОНОМИЈА / Амфитеатар 1 (мезанин)

  1. Аджић (Славенко) Анастасија
  2. Бабић (Ђорђе) Теодора
  3. Бартула (Горан) Зорана
  4. Батковић (Драго) Далибор
  5. Бејат (Драгомир) Никола
  6. Бјелица (Борислав) Дијана
  7. Бјелица (Драган) Мића
  8. Благојевић (Сретан) Снежана
  9. Боровчанин (Влајко) Владан
  10. Брчкало (Саша) Нина
  11. Бутулија (Владимир) Михајло
  12. Вајић (Стјепан) Дејан
  13. Веселиновић (Блашко) Јелица
  14. Владичић (Војислав) Сања
  15. Вучићевић (Дарко) Јована
  16. Вучковић (Драган) Желјко
  17. Гаон (Александар) Венера
  18. Гуто (Драже) Марко
  19. Домазет (Деско) Никола
  20. Драшковић (Синиша) Александра
  21. Дробњак (Милојко) Михаило
  22. Ђерић (Младен) Дарија
  23. Ђерић (Обрад) Бојана
  24. Ђукић (Никола) Илија
  25. Илић (Будимир) Радица
  26. Илић (Небојша) Дајана
  27. Југовић (Немања) Ивана
  28. Кнежевић (Стојан) Милиша
  29. Козић (Драгослав) Милица
  30. Косорић (Горан) Срђан
  31. Кочевић (Славенко) Николина
  32. Лазовић (Славенко) Виктор
  33. Лакић (Страјко) Стефан
  34. Лиздек (Милан) Наташа
  35. Лонцо (Перица) Тијана
  36. Лугоња (Зоран) Борка
  37. Мандић (Радоје) Ивана
  38. Марић (Владица) Бојан
  39. Мастило (Велјко) Никола
  40. Мастило (Витомир) Бојана
  41. Носовић (Миодраг) Николина
  42. Петровић (Горан) Јована
  43. Пиплица (Зоран) Иван
  44. Пушара (Дражен) Марија
  45. Работа (Драголјуб) Јелена
  46. Ристић (Горан) Максим
  47. Савић (Драголјуб) Милица
  48. Симић (Милан) Лука
  49. Спасојевић (Илија) Маријана
  50. Станишић (Радинко) Весна
  51. Стевановић (Горан) Милица
  52. Стикић (Милорад) Жарко
  53. Таушан (Милјан) Андријана
  54. Терзић (Предраг) Марко
  55. Тохолј (Небојша) Дејан
  56. Фаладжић (Синиша) Ивана
  57. Чворо (Дејан) Сара
  58. Джебо (Неделјко) Анђела
  59. Шкобо (Богдан) Јована
  60. Штукелја (Миланко) Нада

Закључно са редним бројем 60. (шездесет).

Студијски програм ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО /  АМФИТЕАТАР 2 (сутерен)

  1. Абазовић (Дејан) Милица
  2. Беатовић (Предраг) Теодора
  3. Беговић (Огњен) Јана
  4. Бјелановић (Драган) Александра
  5. Благојевић (Милан) Јелена
  6. Бозало (Желјка) Дејан
  7. Вуковић (Петко) Слађана
  8. Гавриловић (Ранко) Ивана
  9. Гламочак (Саво) Ирина
  10. Говедарица (Маринко) Милјан
  11. Дивчић (Саво) Ђурђина
  12. Драпић (Зоран) Димитрије
  13. Ђокић (Миле) Дејана
  14. Ђурђевић (Зоран) Миле
  15. Ђурић (Ненад) Манојло
  16. Јанковић (Ранко) Милица
  17. Јовичић (Владо) Кристина
  18. Ковач (Стеван) Милјан
  19. Ковачевић (Здравко) Анастасија
  20. Козић (Драгослав) Славица
  21. Контић (Слободан) Тијана
  22. Короман (Горан) Илија
  23. Крстић (Милован) Николина
  24. Лазаревић (Александар) Дајана
  25. Лазаревић (Билјана) Дајана
  26. Лазић (Тодор) Милисав
  27. Лучић (Желјко) Дајана
  28. Мађаревић (Предраг) Дајана
  29. Мандић (Драгослав) Душан
  30. Марић (Раденко) Неделјко
  31. Матовић (Радмил) Велјко
  32. Медић (Невенко) Лука
  33. Мирјанић (Слободан) Зорана
  34. Мотика (Ранко) Маријана
  35. Пандуревић (Драгомир) Ратко
  36. Пандуревић (Милован) Милица
  37. Перић (Милан) Урош
  38. Племић (Миломир) Билјана
  39. Поповац (Желјко) Никола
  40. Поповић (Неделјко) Дејан
  41. Радоња (Војислав) Јелица
  42. Рашевић (Ранко) Саво
  43. Скоко (Боголјуб) Бојан
  44. Сладоје (Радоје) Драгана
  45. Станковић (Иван) Ведрана
  46. Тепавчевић (Слободан) Вера
  47. Терзић (Милан) Јована
  48. Томашевић (Драган) Бојан
  49. Топаловић (Горан) Александра
  50. Трифковић (Којо) Јована
  51. Тробок (Бранислав) Сара
  52. Фуртула (Драгиша) Милица
  53. Хајдер (Славиша) Нивес
  54. Цвијетић (Зоран) Теодора
  55. Цицовић (Младенко) Војислав
  56. Цицовић (Предраг) Дајана
  57. Чоловић (Желјко) Андреа
  58. Шаренац (Златко) Лука

Закључно са редним бројем 58. (педесетосам).

Економски факултет Пале

 

 

Мени

Почетна
I циклус
II циклус
Постдипломски студиј
Активности
Асоцијације
Факултет

Онлине:

Имамо 146 гостију на мрежи